• Duálne vzdelávanie

• Partneri duálneho vzdelávania

Camfil, s. r. o.

Spoločnosť Camfil, s. r. o., člen skupiny Camfil Group so sídlom v Štokholme, je svetovým lídrom vo výrobe a vývoji vzduchových filtrov a filtračných riešení pre všetky priemyselné odvetvia. Už viac ako pol storočia pomáha Camfil Group ľuďom dýchať čistejší vzduch. Ako popredný výrobca prémiových riešení pre čistý vzduch poskytuje komerčné a priemyselné systémy na filtráciu vzduchu a kontrolu znečistenia ovzdušia, ktoré zvyšujú produktivitu pracovníkov a zariadení, minimalizujú spotrebu energie a sú prínosom pre ľudské zdravie a životné prostredie. Spoločnosť verí, že najlepšie riešenia pre zákazníkov sú najlepšie riešenia pre planétu. Skupina Camfil Group zahŕňa celosvetovo 30 výrobných závodov, šesť výskumných a vývojových centier, lokálne obchodné pobočky v 26 krajinách a celkovo zamestnáva  viac ako 4 500 zamestnancov. Výrobný závod Camfil, s. r. o. vybudovaný v Leviciach v roku 2007 aktuálne zamestnáva približne 250 zamestnancov

www.camfil.com

Počet učebných miest v školskom roku 2019/2020: 2

Počet učebných miest v školskom roku 2020/2021: 0

ZF Slovakia, a. s.  Levice

Spoločnosť ZF Slovakia, a. s. je jeden z popredných svetových dodávateľov technológie a inovácií pre automobilový priemysel. Je súčasťou celosvetovo aktívneho technologického koncernu ZF Friedrichshafen AG, ktorý dodáva systémy pre mobilitu osobných a úžitkových vozidiel a pre priemyselnú techniku. Prostredníctvom obsiahleho portfólia technológií ponúka koncern ZF komplexné riešenia pre etablovaných automobilových výrobcov, ale i firmy zaoberajúce sa mobilitou a novovzniknuté podniky v oblasti prepravy a mobility. Na Slovensku pôsobí koncern od roku 1993 a dnes zamestnáva viac ako 4000 zamestnancov.  V Leviciach spoločnosť vyrába moduly hnacieho ústrojenstva, technológie tlmenia a podvozkové komponenty. Levický závod, ktorý je súčasťou Prevádzkovej jednotky Moduly tlmenia, zahájil svoju výrobu v roku 2008 a v súčasnosti zamestnáva vyše 1 700 zamestnancov.

www.zf.com/slovakia/sk/home/home.html

Počet učebných miest v školskom roku 2019/2020: 2

Počet učebných miest v školskom roku 2020/2021: 4

LEVICKÉ MLIEKÁRNE, a. s.

Popredná mliekárenská spoločnosť LEVICKÉ MLIEKÁRNE, a. s. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1953. Produktové portfólio predstavujú syry s ušľachtilou modrou plesňou, prírodné syry eidamského typu, tavené syry z vlastných surovín, čerstvé a sušené mlieko, tvarohy, maslo, kefír, detské dezerty a celý rad delaktózovaných produktov, vhodných pre ľudí s intoleranciou laktózy. Od roku 2002 je spoločnosť registrovaná pod značkou a ochrannou známkou LEVMILK, čo vystihuje príslušnosť k regiónu Levice a mliekarenskému zameraniu výroby. Lahôdkou pre kulinárskych labužníkov je syr s modrou plesňou NIVA. Spoločnosť je držiteľkou mnohých ocenení, napr. Značka kvality SK, Slovak Gold atď. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva v priemere 170 zamestnancov.

www.levmilk.sk

AUTOPIA, s. r. o.

Firma Autopia s.r.o. sa zaoberá úpravou a opravou cestných, pretekárskych a klasických vozidiel, desing, výroba a montáž na mieru robených karosárskych a interiérových dielov.

www.autopia.sk

PARTNERS GROUP, v zastúpení Veronika Rišková

Spoločnosť Partners Group je najväčšou finančno-analytickou spoločnosťou na Slovensku. Stala sa holdingom a vytvorila spoločnosti ako Partners Investments (OCP), Partners Asset Management, Partners poisťovňu či Finančný kompas. Expanduje do zahraničia, čím sa zaraďuje do medzinárodných holdingových spoločností. Na trhu pôsobí od roku 2007 a v roku 2014 získala významné ocenenie Diamanty slovenského biznisu. V roku 2019 sa stala jednotkou na trhu v oblasti poskytovania finančno-analytických služieb. Aktuálne spravuje financie už viac ako 270 000 klientom a podľa objemu spravovaného majetku by bola 3 najväčšou bankou na Slovensku. Spoločnosť si každé štyri roky dáva zostavovať prieskum spokojnosti nezávislou spoločnosťou ACNielsen, ktorá zabezpečuje objektívne hodnotenie klientov voči spoločnosti. Tento prieskum robí každé 4 roky práve kvôli zabezpečeniu kvality poskytovanej služby. Aktuálne má spoločnosť 95% spokojnosť klientov.

www.partnersgroup.sk

www.nadaciapartners.sk