• Tretiačka Chiara dobyla Ameriku!

• V silnej konkurencii na WUKF World Karate Championships 2022, ktoré sa konalo na začiatku júla na Floride v USA sa tri Levičanky postavili na stupeň víťazov. Úžasné členky KK Goju ryu Levice zožali skvelý úspech - naša žiačka Chiara Holečková z 3.B triedy skončila s bronzovou medailou a naša bývalá žiačka Kateřina Foltánová bola zlatá. Gratulujeme a sme na Vás hrdé :)

• Rozvíjali sme ekonomickú gramotnosť

• V dňoch 6. - 8. júla 2022 sa učiteľky odborných ekonomických predmetov – Ing. Cerovská, Ing. Chrienová, Ing. Mosnáková, Ing. Píšiová, Ing. Platinská, Ing. Hauliková a Ing. Valentíniová zúčastnili vzdelávania „Rozvoj ekonomickej gramotnosti“, ktoré pre nás v rámci projektu Budovanie kompetencií žiakov pre moderný trh práce (ITMS312011 Z298) zrealizovala vzdelávacia organizácia JA Slovensko, n.o. Na vzdelávaní sme získali cenné informácie o tom, ako sprostredkovať jednotlivé témy ekonomickej gramotnosti žiakom zaujímavou, hravou a pútavou formou. Benefitom školenia bolo aj získanie učebných materiálov a pracovných listov k jednotlivým témam.

Ing. Mária Hauliková