• Vážení rodičia a priatelia školy,

• pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Rodičovské združenie. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

Finančné prostriedky budú použité na:

• skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu na škole
              • skvalitnenie vybavenia školy

Ak sa rozhodnete darovať nám 2% zo svojich daní z príjmu, pripravili sme pre Vás stručný návod, ako na to - tu

• "FAKULTY ONLINE" naživo 18. februára 2021 od 14.00

• Milí študenti,
              časť vysokých škôl a fakúlt uzatvára prihlášky na štúdium už 28. februára 2021. Organizátori Gaudeamus on-line 2021 pripravili pre vás ešte akciu "FAKULTY ONLINE", ktorá sa vysiela naživo 18. februára 2021 od 14.00 h na
              Youtube a Facebooku „Gaudeamus veletrh vzdělání“. Dozviete sa aktuálne informácie o prihláškach, prijímacom konaní a študijných programoch.
              Na akcii FAKULTY ONLINE sa stretnete s týmito školami a fakultami:
              V Prahe: Univerzita Karlova: 1.- 3. lékařská fakulta - Fakulta tělesné výchovy a sportu
              V Hradci Králové:  Farmaceutická fakulta - Filozofická fakulta - Katolická teologická fakulta - Lékařská fakulta
              V Plzni: Lékařská fakulta - Pedagogická fakulta - Přírodovědecká fakulta
              Univerzita obrany: Fakulta vojenského zdravotníctvi
              Univerzita Komenského v Bratislave:  Farmaceutická fakulta - Filozofická fakulta - Fakulta telesnej výchovy a športu - Jesseniova lekárska fakulta - Lekárska fakulta

• Modernizácia tried a učební počas dištančného vzdelávania.

• V čase neprítomnosti žiakov počas dištančného vzdelávania, nebolo v škole úplné ticho. Počas tejte nútenej pauzy v rámci protipandemických opatrení toto ticho narušil pracovný ruch. Neprítomnosť žiakov sme využili na modernizáciu a obnovu školských priestorov.

V rámci tejto modernizácie sme prerobili tiedy I.A, I.B, III.A, kde sú nové lavice, stoličky, maľovka, podlahy a v odbornej učebni IVT3 sme osadili nové rolety a vymenili dataprojektor.

Po návrate žiakov do školy a obnovení výučby veríme, že aj táto zmena spríjemní našim žiakom pobyt v škole a v triedach sa budú cítiť príjemne.

• DEŇ BEZPEČNEJŠIEHO INTERNETU 2021 NA OA

• 9. februára 2021 si pripomíname, Deň bezpečnejšieho internetuTohtoročná téma „Spoločne za lepší internet” vyzýva na to, aby sa stal internet bezpečnejším a lepším miestom, najmä pre deti a mladých ľudí. Študenti 2.B triedy dnes, v deň SID, uskutočnili zaujímavú hodinu angličtiny, kde sa kolaboratívnym spôsobom venovali problematike bezpečnosti na internete, výhodám a nevýhodám internetu, absolvovali vedomostný kvíz  s touto problematikou v nástroji Kahoot a tak sa posunuli ďalej v chápaní problematiky bezpečnejšieho internetu. Túto problematiku preberajú študenti i v rámci projektu "Journey 2 Medi@ Liter@cy".

• Návrat do škôl 2021 aktualizovaný k 8. 2. 2021

• Čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti a súhlas so spracovaním osobných údajov žiaka si môžete stiahnuť tu.

Informácie pre dotknuté osoby o súhlase so spracovaním osobných údajov si môžete stiahnuť tu.

Viac informácií si môžete prečítať na stránke MŠVVaŠ SR tu.